FRI
SAT
SUN

7:00 pm
7:30 pm
8:00 pm
8:30 pm
9:00 pm
9:30 pm
10:00 pm
10:30 pm
11:00 pm
11:30 pm
12:00 am
12:30 am
1:00 am
1:30 am
Westport Saloon

Kelly Hunt

7:00 pm – 7:45 pm
 

Tyler Gregory

8:00 pm – 8:45 pm

Truckstop Honeymoon

9:00 pm – 10:15 pm

A.J. Gaither

10:30 pm – 11:15 pm

Grassfed

11:30 pm – 12:15 am

Calamity Cubes

12:30 am – 2:00 am
12:00 pm
12:30 pm
1:00 pm
1:30 pm
2:00 pm
2:30 pm
3:00 pm
3:30 pm
4:00 pm
4:30 pm
5:00 pm
5:30 pm
6:00 pm
6:30 pm
7:00 pm
7:30 pm
8:00 pm
8:30 pm
9:00 pm
9:30 pm
10:00 pm
10:30 pm
11:00 pm
11:30 pm
12:00 am
12:30 am
1:00 am
1:30 am
Ernie Biggs

S.S. Web

2:00 pm – 3:00 pm

Eric Sommer

3:15 pm – 4:15 pm

Granny Tweed

4:30 pm – 5:30 pm

The Underhill Family Orchestra

5:45 pm – 7:00 pm

Hangman’s Hymnal

7:15 pm – 8:15 pm

White Ghost Shivers

8:30 pm – 10:00 pm

Wallula

10:15 pm – 11:15 pm

Carrie Nation and the Speakeasy

11:30 pm – 1:00 am
Outdoor

The Breakfast Sides

12:00 pm – 12:45 pm

Tyler Gregory

1:00 pm – 2:00 pm

Chris Rodrigues & Abby the Spoon Lady

3:30 pm – 4:45 pm

Rachel Kate

5:00 pm – 6:00 pm

Dane Talley and the Hitmen

6:15 pm – 7:15 pm

Porter Union

7:30 pm – 8:45 pm

Dusty Rust

9:00 pm – 10:45 pm

The Dead South

10:30 pm – 12:00 am
Westport Saloon

Abraham and the Old Gods

12:00 pm – 12:45 pm

Caleb Ryan Martin

1:00 pm – 1:45 pm

Tail Light Rebellion

2:00 pm – 2:45 pm

Randall Conrad Olinger

3:00 pm – 3:45 pm

Whiskey for the Lady

4:00 pm – 4:45 pm

Frankie Banjo

5:00 pm – 5:45 pm

Saddle of Southern Darkness

6:00 pm – 6:45 pm

Dig Deep

7:00 pm – 8:00 pm

Rock Bottom String Band

8:15 pm – 9:15 pm

Blackgrass Gospel

9:30 pm – 10:30 pm

Tejon Street Corner Thieves

10:45 pm – 12:15 am

Urban Pioneers

12:35 am – 2:05 am
12:00 pm
12:30 pm
1:00 pm
1:30 pm
2:00 pm
2:30 pm
3:00 pm
3:30 pm
4:00 pm
4:30 pm
5:00 pm
5:30 pm
6:00 pm
6:30 pm
7:00 pm
7:30 pm
8:00 pm
8:30 pm
9:00 pm
9:30 pm
10:00 pm
10:30 pm
11:00 pm
11:30 pm
12:00 am
12:30 am
1:00 am
1:30 am
Ernie Biggs

Saint Christopher Webster

3:20 pm – 4:05 pm

Stump Tail Dolly

4:25 pm – 5:10 pm

The Well

5:25 pm – 6:50 pm

The Ford Theatre Reunion

7:10 pm – 8:10 pm

Hillbilly Casino

8:25 pm – 9:30 pm

WhiskeyDick

9:45 pm – 11:00 pm

Shawn James and the Shapeshifters

11:30 pm – 1:00 am
Outdoor

The Dirty Beet Brothers

1:00 pm – 1:45 pm

Gas Can

2:00 pm – 3:00 pm

The Dirty Mugs

3:15 pm – 4:15 pm

Dead Man String Band

4:30 pm – 5:30 pm

Rachel Brooke

5:45 pm – 7:15 pm

Black Irish Texas

7:30 pm – 8:30 pm

Those Poor Bastards

8:45 pm – 10:15 pm

Freight Train Rabbit Killer and the Legion of Ghosts

10:30 pm – 12:00 am
Westport Saloon

The Big Sky

12:00 pm – 12:45 pm

Jimmy Swope

1:00 pm – 1:45 pm

Rachel Lynch

2:00 pm – 2:45 pm

W.T. Newton

3:00 pm – 4:00 pm

Tyler Giles

4:15 pm – 5:15 pm

Willi Carlisle

5:30 pm – 6:30 pm

Kiel and the Coyote Boys

6:45 pm – 7:30 pm

Kelly Hunt

7:45 pm – 9:00 pm

Joseph Huber

9:15 pm – 10:45 pm

The Kay Brothers

11:00 pm – 12:00 am

Possessed by Paul James

12:15 am – 1:45 am
FRI
SAT
SUN

Share This: